Biblia dla dziecka na chrzest i komunię — gdzie kupić?

Szukając praktycznego, ponadczasowego prezentu na Chrzest Święty czy Pierwszą Komunię Świętą, który nigdy nie wychodzi z mody i na długi czas pozostanie w pamięci przyjmującego sakrament dziecka, warto postawić na Biblię. Gdzie kupić Biblię dla dzieci na prezent na komunię czy chrzest. Jakie są godne polecenia wydawnictwa?

Biblia dla dziecka na komunię

Jaką biblię dla dziecka na komunię kupić? W roli upominku znakomicie sprawdzi się Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 — oprawa biała z obwolutą — Pamiątka I Komunii Świętej. To wydanie w poręcznym formacie B5, w gustownej, okolicznościowej obwolucie. Jest to Biblia Poznańska w nowej szacie graficznej. Do zalet tej biblii dla dzieci na komunię zaliczyć można zrozumiały język oraz praktyczne przypisy i komentarze. Każda z ksiąg poprzedzona jest wstępem stanowiącym wprowadzenie do dalszych treści.

W roli prezentu na Pierwszą Komunię Świętą świetnie sprawdzi się także książka Z Biblią przez cały rok. Opowieści dla dzieci. To pięknie ilustrowana pozycja dla najmłodszych, która pozwala poznać najważniejsze biblijne historie. Nadaje się ona zarówno do wspólnej lektury wraz z rodzicami, jak i do wykorzystania podczas lekcji religii.

Biblia dla dzieci na chrzest

Jaki prezent na chrzest kupić? Biblia będzie tu idealnym rozwiązaniem! Jaką biblię dla dzieci na chrzest najlepiej wybrać? Godną polecenia pozycją jest Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 — oprawa biała z obwolutą — Pamiątka Chrztu Świętego. To jednotomowe wydanie biblii dla dziecka na chrzest w najlepszym zdaniem biblistów przekładzie z języka aramejskiego, hebrajskiego i greckiego, wraz z obszernym komentarzem. Na uwagę zasługuje tu wstęp do każdej z ksiąg oraz starannie opracowane przypisy. Biblia dla dzieci chrzest napisana została przystępnym językiem. Zawiera parafialną pamiątkę Chrztu Świętego oraz dedykowaną obwolutę, dzięki której prezentuje się niezwykle elegancko.

Ciekawą alternatywą dla biblii dla dzieci pamiątki chrztu jest Biblia w obrazach. Ta książka religijna stworzona została z myślą o czytelnikach w wieku od 3 do 5 lat. Zawiera ona 15 kolorowych, dwustronnych ilustracji przedstawiających wydarzenia ze Starego i Nowego Testamentu. Towarzyszy im komentarz biblijny, który ułatwi zrozumienie poszczególnych wydarzeń opisanych Biblii.

W jaki sposób spersonalizować można biblię na chrzest czy komunię? Dobrym pomysłem jest grawer na okładce lub spersonalizowana dedykacja na pierwszej stronie Pisma Świętego.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł11 tydzień ciąży
Następny artykuł31 tydzień ciąży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here