dekoracje

Organizacja przyjęcia to często nie lada wyzwanie. Jest wiele rzeczy, o których trzeba pomyśleć- tort, ciasta, kolacja, dekoracja i oczywiście zaproszenie gości. O zamówieniu dekoracji warto pomyśleć wcześniej. Po pierwsze, aby zdążyły dotrzeć, po drugie- aby nie trzeba było zaprzątać sobie nimi myśli przed samym przyjęciem i móc na spokojnie wybrać to, czego się potrzebuje. Wszystkie dekoracje, dzięki którym stworzysz odpowiedni klimat, zamówisz w sklepie internetowym Moje Party.

Dekoracje tematyczne na przyjęcie dla dziecka

Kiedy dziecko świętuje swoje kolejne urodziny, często ma preferencje co do motywu przewodniego przyjęcia. Zwykle są to ukochani bohaterowie z bajek czy tematyka, którą aktualnie się interesuje. W sklepie Moje Party każdy maluch, jak i nastolatek znajdą dekoracje z ulubionymi postaciami. Miłośnik dinozaurów znajdzie talerzyki i kubeczki z tymi prehistorycznymi zwierzętami, balony i girlandy. Wielbicielka jednorożców z pewnością chętnie sięgnie po świeczki z tymi magicznymi stworzeniami. Także fan kosmosu dzięki odpowiedniej dekoracji przeniesie się w przestrzeń pozaziemską.

Wśród kolekcji urodzinowych królują także postacie z bajek. Najmłodsi bardzo często wybierają Świnkę Peppę. Z kolei sympatycy popularnej ekipy dzielnych piesków zapewne sięgną po dekoracje urodzinowe Psi Patrol. Również fani Spider-Mana znajdą coś dla siebie. W sklepie Moje Party z każdej wymienionej tematyki, a także wielu innych, dostępne są balony, talerzyki, kubeczki, banery i serwetki. Oprócz tego do każdego motywu można dopasować kolorystycznie wiele innych dekoracji, które wspaniale będą się ze sobą łączyć.

Przyjęcie urodzinowe z dekoracjami ze sklepu Moje Party

W sklepie Moje Party znajduje się ogromny wybór dekoracji urodzinowych. Na uwagę zasługuje szczególnie kategoria dekoracje na roczek. Znajdują się tam zarówno balony, jak i świeczki czy pikery do muffinek z cyfrą 1. Głowę małego solenizanta lub solenizantki udekoruje wspaniała korona. Pierwsze urodziny to okazja, która jest hucznie świętowana. Wymaga więc odpowiedniej oprawy. Ogromny wybór ozdób na tę uroczystość stwarza wiele możliwości. Każdy znajdzie coś dla siebie- od tradycyjnych dekoracji w kolorze niebieskim dla chłopca i różowym dla dziewczynki, po tematyczne kolekcje, np. safari. 

Kolejnymi urodzinami, które obchodzone są równie wystawnie, jest osiemnastka, a także kolejne pełne urodziny. Każde z tych wydarzeń wymaga wystroju, który nada przyjęciu odpowiedniego charakteru. Wyprawiając je na sali, gdzie zazwyczaj jest więcej miejsca niż w domu, można poszaleć z girlandami czy ściankami, które idealnie sprawdzą się jako tło do pamiątkowych zdjęć. Rozwieszone kurtyny imprezowe oraz balony z helem stworzą wystrój, który będzie nie tylko ładnie się prezentował podczas przyjęcia, ale także będzie wspaniałą scenerią do sesji urodzinowej.

Organizując przyjęcie urodzinowe w domu, gdzie nie dysponujemy taką ilością miejsca, dobrze jest ograniczyć się do niewielkiej girlandy czy rozwieszonych kilku balonów. Wtedy z kolei można poszaleć dekoracją stołu- urodzinowy bieżnik, talerzyki i kubeczki spełnią rolę dekoracyjną i funkcjonalną.

Niezależnie od wielkości pomieszczenia, w którym organizowane jest przyjęcie, przy właściwie dobranej dekoracji uzyska się odpowiedni klimat. Ozdoby dostosowane do wieku i zgodne z preferencjami solenizanta czy solenizantki to gwarancja wspaniałej zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here