sklapel chodakowska
fot. pexels.com

Treningi Ewy Chodakowskiej cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet, które chętnie ćwiczą razem z nią w swoich domach. Treningi Ewy są starannie dopracowane do twoich potrzeb oraz możliwości. Nie ma w nich przymusu by nagle zacząć przekraczać swoje granice, ale jest szansa na to, by z czasem to nastąpiło, powoli i bez konieczności. Sprawdź, na czym polega trening skalpel i dlaczego warto go robić!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/jakie-sa-efekty-po-skalpelu-ewy-chodakowskiej-trening-pod-lupa/

Wyzwanie

Jeśli Ewa Chodakowska rzuca ci wyzwanie, to z pewnością je przyjmiesz. Zwłaszcza, że chcesz wyglądać świetnie i zgubić zbędne kilogramy, a także nabrać pewności siebie i lepiej się czuć. Aby dołączyć do programu Ewy i poczuć jej pozytywną energię nie trzeba wiele, wystarczy odwiedzić jej fanpage na facebooku i poczuć jej moc.

Treningi Ewy Chodakowskiej są tak dopracowane, aby każdy mógł z nią ćwiczyć. Oczywiście nie każdemu uda się to od razu, aby skończyć pełen trening, ale stopniowo, z dobrą motywacją i dawką pozytywnej energii od Ewy, na pewno się to uda. A wówczas satysfakcja gwarantowana i do tego świetne efekty!

Skalpel

Trening Ewy, który nazywa się Skalpel przeznaczony jest dla większości osób, którym marzy się zgubienie zbędnych kilogramów oraz uzyskanie wymarzonych efektów wysportowanej sylwetki. Opiera się on na metodzie HIIT, która zakłada intensywne ćwiczenia mieszane z ćwiczeniami bardziej stabilnymi.

W trakcie intensywnych ćwiczeń aerobowych spalamy więcej kalorii oraz pracują wszystkie nasze mięśnie. W trakcie ćwiczeń, które są bardziej spokojne rzeźbimy swoją sylwetkę. Skalpel to trening, który miesza ze sobą te zestawy, przez co nie jest nam potrzebne dodatkowe wspomaganie cardio lub innymi ćwiczeniami.

Dodatkowo to praca z własnym ciężarem ciała oraz z wytrzymałością. Treningi te są intensywne i z pewnością każdej osobie początkującej nie uda się zrealizować całego wyzwania, ale jest ono tak opracowane, że z każdym etapem podnosi się poprzeczkę i uzyskuje świetne efekty.

Przeczytaj też: https://www.bloger.pl/fenomen-treningow-ewy-chodakowskiej/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here