leasing

Podczas prowadzenia działalności gospodarczej potrzebne są zazwyczaj różnego rodzaju pojazdy. Potrzeba ta może być trwała, tymczasowa lub sporadyczna. Zakup nowego pojazdu do firmy, szczególnie na początku, ze względu na brak środków finansowych, może być utrudniony. Warto jednak wiedzieć, że od wielu lat na rynku z powodzeniem działają firmy finansujące zakup nowego samochodu lub urządzenia oraz oferujące wynajem busów.

Z jaką firmą współpracować?

Szukając firmy będącej wsparciem w finansowaniu zakupu pojazdu, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie oraz ilość pozytywnych opinii. Godną polecenia może być na przykład firma Finserv z Torunia.

Firma działa na rynku od 1999 r. Zasadniczym celem powstania firmy było świadczenie usług leasingu pojazdów. W kolejnym etapie, Finserv rozpoczęła również świadczenie usługi wynajmu busów. Obecnie trzonem działalności firmy jest prowadzenie tych dwóch rodzajów działalności.

Firma Finserv zyskała uznanie w kraju. Docenili ją zarówno klienci, jak i różne instytucje. Dużym wyróżnieniem dla firmy było otrzymanie certyfikatów takich jak Gazele Biznesu oraz Rzetelna Firma.

Leasing pojazdów

Leasingowanie pojazdów przez polskie przedsiębiorstwa nie od razu stało się popularne. Ze względu na dość zagmatwane przepisy prawne, tylko nieliczni korzystali z tej formy finansowania. Jednakże z biegiem czasu, opracowano bardziej przejrzyste regulacje, a firmy leasingowe dostosowały swoją ofertę do potrzeb klientów.

Usługa leasingu pojazdów świadczona przez Finserv dotyczy takich pojazdów jak:

  • samochody osobowe,
  • samochody dostawcze,
  • samochody ciężarowe,
  • autobusy,
  • pojazdy rolnicze i budowlane, w tym ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy.

Firma Finserv ma świadomość, że klienci mogą potrzebować usługi leasingu również w odniesieniu do innych pojazdów oraz innych środków trwałych (na przykład: specjalistycznych maszyn i urządzeń, wózków widłowych). Dlatego warto osobiście skontaktować się z jej przedstawicielami, którzy udzielą profesjonalnej porady. Co istotne, leasing obejmuje zakup nowych pojazdów. W ofercie jest także sprzedaż samochodów poleasingowych.

Firma Finserv podejmuje decyzję w ciągu maksymalnie 48 godzin po dostarczeniu wymaganych dokumentów. Do tego, można przy okazji skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej.

Wynajem busów

Spółka Finserv działa także jako wypożyczalnia busów. Swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski. Chcąc skontaktować się osobiście, możemy udać się do jednego z sześciu oddziałów firmy, które mieszczą się w Toruniu, Grudziądzu, Lesznie, Kaliszu, Malborku i Poznaniu.

W ofercie wynajmu są najnowocześniejsze ośmioosobowe i dziewięcioosobowe samochody różnych marek (na przykład: Mercedes-Benz klasy V, Opel Vivaro i Toyota ProAce). Wynajęcie takiego busa to prestiż dla firmy. Spokojnie możemy nim wozić krajowych lub zagranicznych współpracowników (wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne). Jeśli mamy taką potrzebę to firma Finserv zagwarantuje także wykwalifikowanego kierowcę. Wynajęcie busa to także świetne rozwiązanie podczas prywatnych wyjazdów turystycznych. Dzięki temu cała rodzina lub znajomi mogą wspólnie wybrać się na wycieczkę bądź wczasy.

Samochody posiadają wszelkie niezbędne badania i dokumenty, pozwalające na transport osób po Polsce i za granicą (OC, AC, NNW i Zielona Karta uprawniająca na wjazd do Rosji, Turcji lub na Ukrainę). Wynajmując busa, należy wpłacić kaucję i podpisać umowę, która zawiera wszelkie szczegóły współpracy uzgodnione wcześniej z klientem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here