Rejs Gdańsk i Sopot — 5 najciekawszych pomysłów na wspólny czas

0
408

Trójmiasto oferuje wiele atrakcji, z których chętnie korzystają turyści. Jednym z najciekawszych i dającym najwięcej możliwości, jest wspólny czas na wodzie. Na jakie wydarzenia najlepiej wykorzystać czarter łodzi?

Imprezy integracyjne

Coraz częściej imprezy integracyjne przenoszą się z lądu na wodę. Nic tak bowiem nie zacieśnia więzów jak wspólna przygoda. Imprezy integracyjne w Gdańsku mogą zostać zorganizowana na luksusowym jachcie lub statku. Imprezy firmowe to dużo ciekawsza alternatywa niż kolejne spotkanie przy stole w restauracji. Firma JJ Boats w Gdańsku oferuje catering oraz smaczne trunki. Aby wszystko przebiegło doskonale, uczestników imprezy obsługują doświadczeni kelnerzy i barmani. Imprezie integracyjnej można dodać odrobinę pikanterii poprzez urządzenie regat. Zawody wzmocnią relację między pracownikami oraz zapewnią niezapomniane wrażenia.

Rejs na zachód słońca

Organizacja randki bywa zadaniem kłopotliwym. Ciężko bowiem wymyślić coś kreatywnego i oryginalnego. Może warto więc zaskoczyć swoją drugą połówkę rejsem ku zachodzącemu słońcu? Wino, taca serów i wasza dwójka to gwarancja udanego spotkania, które zostanie w pamięci na długo. Wszystkie niedzielne rejsy ku zachodzącemu słońcu odbywają się na luksusowo wyposażonych jachtach, którymi pokieruje doświadczony skipper.

Urodziny

Nic tak nie cieszy, jak aktywnie spędzony czas. Świetnym pomysłem na organizację urodzin dla starszych nastolatków są skutery wodne. Zabawę na wodzie można zorganizować dla większej grupy osób lub najbliższej rodziny. Przed każdą wodną jazdą instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie. Aby wszystko mogło odbyć się jeszcze bardziej bezpiecznie, firma JJ Boats zapewnia kamizelki ratunkowe. Szybka jazda na skuterach wodnych to nie tylko wiatr we włosach, ale również świetna rozrywka dla wszystkich miłośników sportów wodnych.

Dzieci poniżej 16 roku życia mogą pływać z opiekunem. Jeśli jednak skuter wodny wydaje się zbyt ekstremalną aktywnością, zawsze urodziny można spędzić poprzez rodzinne rejsy wycieczkowe.

Rejs z Gdańska

Wspólny rejs to wspaniały pomysł na spędzenie czasu. JJ Boats oferuje trzy różne rejsy z Gdańska. Możesz zwiedzić Westerplatte, Sobieszewo lub popłynąć przez Sopot. Każda trasa zawiera inne atrakcje od walorów historycznych przez wyspę fok, aż po molo. Rejsy z Gdańska to idealna atrakcja, w której każda osoba poczuje się jak prawdziwy wilk morski i zobaczy więcej, niż niejeden szczur lądowy.

Okres letni to najlepszy czas, aby korzystać w pełni ze słońca. Zamiast spędzać wolne w domu, warto zapewnić sobie i swoim bliskim odrobinę niezapomnianych wrażeń. Dzięki firmie JJ Boats przy ulicy Dokowej 1 w Gdańsku każda impreza integracyjna, urodziny, rodzinny rejs, czy wieczór panieński i kawalerski zostaną zapamiętane na długo.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala18/domains/duzarodzina.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here