Przysmaki dla psów

Przysmaki dla psów mogą stanowić doskonałą formę przekąski pomiędzy kolejnymi posiłkami. Psy za nimi przepadają i bardzo chętnie je spożywają. Warto również przetestować je w formie nagrody za wykonane zadanie, np. o charakterze treningowym. W takim przypadku psiak dostaje przysmak wyłącznie wtedy, gdy uda mu się wykonać konkretne zadanie lub reaguje na wskazaną komendę (np. „siad” lub „czekaj”). Dzięki przysmakom skojarzy mu się to z czymś pozytywnym i nie będzie miał trudności z realizowaniem kolejnych czynności.

Przysmaki dla psów – na jakie rodzaje można sobie pozwolić?

Przysmaki dla psów, takie jak np. https://lugers.pl/pol_m_Pies_Karma-dla-psa_Przysmaki-dla-psa-463.html dzielą się na wiele różnych rodzajów, dlatego właściciele czworonogów powinni się dobrze zastanowić nad tym, w jakie konkretnie przysmaki chcą zainwestować. Najlepiej dobierać je pod kątem preferowanej przez psa karmy (suchej lub mokrej). Dobrym wyborem jest kupowanie jedzenia dla psów, pochodzącego od tego samego producenta. Co najważniejsze przed ostatecznym zakupem wypadałoby również sprawdzić skład danych przysmaków dla psów. Obecnie bardzo dużą popularnością wśród psich przysmaków cieszą się następujące produkty:

  • chicken chips,
  • ciasteczka dla psów (np. z dodatkiem wołowiny i jagnięciny),
  • sticksy (pod postacią „paluszków”),
  • zestawy przekąsek (w ich składzie można zauważyć m.in. płaty oraz paski),
  • gryzaki wołowe,
  • przysmaki typu 8w1 (pod postacią niewielkich kości),
  • paski dentystyczne,
  • przysmaki antystresowe,
  • przysmaki przeciw działaniu pasożytów.

Jak widać taki wybór nie musi być prosty, ale najlepszym sposobem jest zakupienie kompletu wskazanych wyżej przysmaków, aby mieć je zawsze pod ręką. Wiąże się to z nieco większym wydatkiem, ale obie strony będą z tego bardzo zadowolone.

Przysmaki dla psów – dlaczego warto na nie stawiać?

Przysmaki dla psów niosą za sobą dużo różnorodnych zalet. Przede wszystkim stanowią doskonałą karmę uzupełniającą i uczą psiaki posłuszności (zwłaszcza na świeżym powietrzu, w trakcie spacerów). Producenci dbają o to, aby oferowane przysmaki były złożone jedynie ze zdrowych i starannie wyselekcjonowanych składników (np. z dodatkiem buraka, tymianku czy też czosnku). Są bezpieczne w użytkowaniu, lecz właściciel psa za każdym razem powinien się zapoznać z dawkowaniem i sposobem użycia konkretnego przysmaku. Regularne stosowanie przysmaków dla psów poprawia relacje pomiędzy człowiekiem a psem, wspiera proces nauki oraz umożliwia zadbanie o psie zdrowie (np. o zęby). To niezbyt kosztowne produkty, które z łatwością zamówi się poprzez sieć internetową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here