Medycyna estetyczna

Co roku w naszym kraju rośnie liczba osób, które pragną poprawić coś w swojej urodzie. Dlatego z pomocą przychodzi im medycyna estetyczna.

Najbardziej popularne zabiegi.

Medycyna estetyczna posiada bardzo szeroki wachlarz zastosowań, dlatego każda osoba planująca skorygować jakąś partię ciała znajdzie coś dla siebie. Do najbardziej popularnych zabiegów możemy zaliczyć: liposukcję, powiększenie ust i biustu oraz redukcję zmarszczek.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi.

Zabiegi skierowane są dla wszystkich osób chcących poprawić swoje niedoskonałości. Pacjenci decydujący się na tego typu metody poprawy urody muszą jednak przejść podstawowe badania.Osoby z różnymi chorobami oraz kobiety w ciąży nie mogą poddać się żadnemu z proponowanych zabiegów.

Gdzie wykonać zabieg?

Najlepiej jeżeli wybierzemy miejsce znane i rekomendowane przez inne osoby, które korzystały już usług danej kliniki. W dużych miastach jest bardzo spora oferta miejsc, gdzie są przeprowadzane tego typu metody leczenia.

Warto jest jednak udać się w kilka miejsc i wybrać najbardziej dla nas odpowiednie. Bezoperacyjna liposukcja należy do jednych z najbardziej kosztownych zabiegów. Liposukcja efekty daje bardzo zadowalające jednak dopiero po kilkukrotnym zabiegu, dlatego jest jednym z najdroższych metod leczenia.

Ile kosztuje poprawa urody?

Musimy wiedzieć, że wszelkie zabiegi poprawiające urodę nie są refundowane przez NFZ. Jedynie liposukcja operacyjna z powodu przyczyn zdrowotnych może zostać w ten sposób sfinansowana.Proste zabiegi takie jak popularne powiększenie ust kwasem hialuronowym kosztują od 700zł wzwyż, jednak i w tym przypadku z czasem należy zabieg powtórzyć.Powiększenie biustu wiąże się z kosztem do 15000zł, jednak po operacji potrzebny jest pobyt w klinice za który musimy zapłacić dodatkowo.W przypadku liposukcji ceny są bardzo różne, wszystko zależy od miejsca w jakim chcemy pozbyć się tłuszczu oraz od metody jaką chcemy, aby ten zabieg został przeprowadzony.

Przykładowa cena za liposukcję laserową ud wiąże się z kosztem od 5000 zł za jedno spotkanie.

Obojętnie jaki zabieg chcemy wykonać warto jest dobrze zastanowić się nad tym, czy na pewno jest nam to potrzebne oraz nad skutkami ubocznymi jakie może za sobą przynieść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here