Endermologia lpg w Katowicach

Endermologia Katowice to zabieg kosmetyczny proponowany w celu usunięcia cellulitu. Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, połączone z obrzęko-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Efektem jest pofałdowana skóra, zwana często skórką pomarańczową. Wyczuwalne mogą być guzki i zgrubienia. Oprócz tego może występować uczucie ciężkości, napięcie, skurcze oraz lekki ból.

Usuwanie cellulitu Katowice – endermologia

Endermologia to masaż podciśnieniowy specjalnym do tego celu urządzeniem. Stymuluje skórę i tkankę tłuszczową. Powoduje to wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, redukcję obrzęku i blizn, eliminowanie toksyn, poprawia jędrność skóry. Posiada zatem bardzo liczne zalety. Warto zainwestować w siebie i skorzystać z zabiegów endermologii w Katowicach. To, co wyróżnia zabiegi to zastosowanie najnowszego urządzenia francuskiej firmy LPG. Wykorzystywanie go daje gwarancję skuteczności zabiegów usunięcia cellulitu.

Endermologia lpg efekty

Efektem jest znacząca poprawa skóry, wyszczuplenie, ujędrnienie i redukcja tkanki tłuszczowej. Dlatego też endermologia Katowice jest tak polecanym zabiegiem w walce z cellulitem. Urządzenie posiada 3 wymienne głowice, używa się ich dopasowywując je do problemów i obszaru skóry. Endermologia lpg efekty są gwarantowane już po 10 zabiegach, choć po 3 można już zauważyć pierwsze efekty. To zabiegi nieinwazyjne, zupełnie bezpieczne, nie trzeba się do nich przygotowywać. Oczywiście po zabiegu poleca się zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną oraz stałe nawadnianie organizmu. Cena za 1 zabieg trwający ok. 40 min to ok. 300 zł, opłaca się wykupienie pakietów, które co jakiś czas są w promocyjnych cenach. Nie należy zbyt szybko się zniechęcać, tylko cierpliwie czekać na rezultaty.

Warto zainwestować w siebie

Cellulit potrafi być sporym utrapieniem dla kobiety, znajduje się najczęściej na udach, pośladkach, biodrach, kolanach, czy ramionach. Problem pojawia się zwłaszcza podczas noszenia stroju kąpielowego na plaży, czy basenie. Dlatego też warto zainwestować w skuteczną metodę walki z cellulitem. Usuwanie cellulitu katowice przy wykorzystaniu najnowszej technologii jest warte swojej ceny. Endermologia w Katowicach może być łączona z innymi terapiamii modelującymi sylwetkę, m.in. kriolipoliza, oraz ma niewiele przeciwwskazań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here