Jaki odkurzacz automatyczny wybrać

Automatyczne odkurzacze cieszą się coraz większą popularnością. Stają się podstawowym wyposażeniem każdego domu. Trudno jednak znaleźć model idealny wśród oferowanych produktów. Czym zatem powinien charakteryzować się odkurzacz automatyczny, który pomoże z łatwością utrzymać porządek w całym mieszkaniu? Oto kilka podpowiedzi.

  1. Odkurzacze automatyczne – dlaczego warto je kupić?
  2. Roborock S6 Pure – opis produktu
  3. iRobot Roomba 697 – charakterystyka modelu

Odkurzacze automatyczne – dlaczego warto je kupić?

Czym charakteryzuje się odkurzacz automatyczny? Jest to robot sprzątający samodzielnie poruszający się po domu. Każdy model ma wbudowany specjalny system czujników, dzięki którym omija przeszkody, nie spadnie ze schodów i nie odbije się od ściany. Odkurzacze sprzątające to idealny sposób na to, aby zapanować nad porządkiem w mieszkaniu. Większość modeli wyposażona jest w specjalne nakładki. Pozwalają one na wyczyszczenie dywanów czy nawet wymycie podłogi.

Największą zaletą odkurzaczy automatycznych jest możliwość ich nastawienia i zajęcia się swoimi sprawami. Takie urządzenia należy bowiem ustawić i właściwie my już nie musimy nic robić. Obecnie coraz więcej zaawansowanych produktów ma możliwość sterowania za pomocą interfejsu w telefonie. Czy odkurzacze są dokładne? Tak, tym bardziej, że mamy także możliwość dostosowania mocy maszyny. Nowoczesne modele można również zaprogramować tak, aby odkurzały pomieszczenie o konkretnej godzinie w określonym dniu. Dzięki temu nawet będąc na wakacjach, możemy zadbać o porządek w mieszkaniu. O czym musimy pamiętać przy zakupie odkurzacza? Przede wszystkim o tym, aby zawsze miał naładowaną baterię. Kolejna ważna rzecz – opróżnianie pojemnika. Odkurzacze automatyczne można kupić pod następującym linkiem: https://www.oleole.pl/odkurzacze-automatyczne.bhtml. Poniżej można zapoznać się z najnowszymi i najbardziej nowoczesnymi modelami odkurzaczy automatycznych.

Roborock S6 Pure – opis produktu

Odkurzacz Roborock S6 Pure to zdecydowanie jeden z nowocześniejszych modeli urządzeń tego typu. Jego największą zaletą są opcje, które pozwalają na dokładne ustawienie każdego aspektu pracy maszyny. Użytkownik może zaprogramować pracę robota w bardzo dokładny sposób, na przykład ustawiając pracę odkurzacza co do dnia i godziny. Mamy także możliwość postawienia wirtualnej ściany. Co to znaczy? Ustalamy, w której części odkurzacz ma nie sprzątać.

Przy pracy nad stworzeniem perfekcyjnego odkurzacza automatycznego projektanci pomyśleli o każdym aspekcie. Roborock S6 Pure został bowiem wyposażony w specjalne czujniki krawędzi, dzięki czemu maszyna nie spadnie ze schodów. Mamy także możliwość sterowania robotem za pomocą smartfonów lub tableta. Wystarczy tylko podłączyć telefon do sieci Wi-Fi i wgrać odpowiednią aplikację. Ładowanie maszyny trwa około 6 godzin, a przewidywany czas pracy to 150 minut. I kolejne niesamowicie ważne udogodnienie. Jeśli bateria wyładowała się, odkurzacz wróci do stacji dokującej, a następie wznowi pracę.

iRobot Roomba 697 – charakterystyka modelu

Kolejny ciekawy model doceniany przez użytkowników to iRobot Roomba 697. Jest to idealny model dla osób borykających się z problemami alergicznymi. Produkt ten jest bowiem wyposażony w filtr AeroVac, który skutecznie ogranicza przenikanie pyłków, kurzu oraz alergenów. Zbiornik odkurzacza ma pojemność 0,6 litra, dzięki czemu nie trzeba go często opróżniać. W taką maszynę powinni także zainwestować właściciele czworonogów, którzy chcą się pozbyć sierści z dywanów oraz z katów pokoju. Model ten nie rysuje podłóg, wyposażony jest także w 3-stopniowy system sprzątania działający w oparciu o wirującą szczotkę główną oraz szczotki boczne. Na uwagę zasługuje również tryb Spot Clean pozwalająca na wyczyszczenie powierzchni na przykład gdy rozwali się wazon i trzeba wysprzątać dokłądnie dane miejsce, aby nie było kawałków szkła.

Odkurzacze automatyczne to idealne urządzenie, dzięki któremu sprzątanie nie będzie już obowiązkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here