Czy Sinsay to polska firmą?
Czy Sinsay to polska firmą?

Tak, Sinsay to polska firma z siedzibą w Krakowie.

Historia Sinsay

Czy Sinsay to polska firma? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Historia marki sięga 2013 roku, kiedy to pierwsze sklepy pojawiły się w Polsce i na Węgrzech.

Sinsay jest częścią LPP SA – jednej z największych firm odzieżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma ta powstała już w latach dziewięćdziesiątych jako małe przedsiębiorstwo rodzinne zajmujące się produkcją ubrań dla dzieci. Dziś LPP posiada ponad 1700 sklepów oraz działa online we wszystkich krajach Europy Zachodniej i Środkowej.

Początki działalności firmy były jednak trudne – brak doświadczenia biznesowego sprawiał problemy finansowe a także logistyczne przy imporcie tkanin z Chin czy Indii. Jednak dzięki ciężkiej pracy założyciele firmy udało im się stworzyć silną pozycję rynkową nie tylko na terenie kraju ale również poza jego granicami.

Wraz ze wzrostem popularności marka postanowiła rozwinąć swoje portfolio o kolejny brand – właśnie tak narodził sie Sinsay! Pierwszy salon otwarto pod koniec września tego samego roku co Zara Home (również należy do grupy Inditex). Od tamtej pory liczba butików rozwijała sie lawinowo!

Dzisiaj możemy znaleźć je niemalże wszędzie – w centrach handlowych, na ulicach miast czy też online. Sinsay oferuje szeroki wybór ubrań i dodatków dla kobiet oraz młodzieży.

Choć marka ta jest częścią LPP SA to nie można jej jednoznacznie określić jako polskiej firmy. Firma działa bowiem również poza granicami kraju a także zatrudnia pracowników różnych narodowości co sprawia że firma ma charakter globalny.

Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że Sinsay wpisuje się doskonale w klimat współczesnej Polski – dynamiczne tempo życia wymaga od nas szybkich zakupów bez konieczności przepłacania za modę! Marka ta stawia sobie za cel dostarczenie klientom najnowszych trendow modowych przy zachowaniu atrakcyjnych cen!

Podsumowanie

Sinsay to marka należąca do grupy LPP SA która powstała już wiele lat temu jako rodzinna firma produkująca ubrania dziecięce. Dziś dzięki ciężkiej pracy właścicieli stała sie ono silnym graczem rynkowym zarówno na terenie kraju jak i zagranicy.
Mimo tego ze sklep ten posiada swoje salony niemalże wszędzie warto pamietać o tym ze jego korzenie sa głeboko osadzone we Wrocławiu gdzie znajdują się siedziby spółek Grupy Kapitałowej Inditex (do której nalezy Zara Home)

Pytania i odpowiedzi

Pytanie: Czy Sinsay to polska firma?
Odpowiedź: Tak, Sinsay jest polską firmą należącą do LPP SA.

Konkluzja

Tak, Sinsay to polska firma.

Tak, Sinsay to polska firma. Zachęcam do odwiedzenia strony https://www.edukacjainformacyjna.pl/ w celu zdobycia więcej informacji na ten temat. Oto link tagu HTML: Kliknij tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here