Odfrankowienie kredytu

Klienci banków, którzy kilka lat temu wzięli kredyt waloryzowany do franków szwajcarskich obecnie mają często duże problemy z ich spłatą. Początkowo pozornie korzystna oferta kredytu, okazała się być największym błędem w ich życiu. Wielokrotnie jednak zdarzało się, że to banki wprowadzały swoich klientów w błąd. Brak rzetelnych informacji czy niezgodne z prawem klauzule to częste praktyki spotykane przy kredytach we frankach. Można jednak starać się o zmianę tych zapisów. Jak to zrobić?

Pomoc specjalistów

Dyskusja osób niezaznajomionych z prawem z pracownikami banku raczej nie przyniesie odpowiednich skutków. W tym przypadku najlepiej jest skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej kancelarii prawnej. Po wstępnej, bezpłatnej analizie dokumentów, pracownik kancelarii udzieli nam fachowej porady odnośnie dalszych kroków, które warto wykonać, by uzyskać oczekiwany efekt. Jedną z powszechnie stosowanych metod jest odfrankowienie kredytu. Polega ono na usunięciu z umowy kredytowej szkodliwych klauzuli o waloryzacji kredytu do kursu franka szwajcarskiego. To na skutek tej waloryzacji koszty kredytu nagle drastycznie wzrosły. Klient dzięki odfrankowieniu nie musi się obawiać zmiany kursów walut i rosnących w związku z tym kosztów kredytu. Więcej informacji na temat możliwej pomocy dla frankowiczów można uzyskać tutaj: https://www.stop-frank.pl/.

Zalety odfrankowienia

Odfrankowienie nie tylko obniża przyszłe raty kredytu i stabilizuje sytuację kredytobiorcy. Odfrankowienie kredytu może się opłacać.  Na skutek wyroku sądu bank ma w takiej sytuacji obowiązek zwrotu, dotychczas spłaconych, zawyżonych rat kredytu. Klient nie tylko nie traci kredytu, spłaca niższe raty, ale również zyskuje znaczący zwrot. Kancelaria prawna dopełnia wszelkich formalności i reprezentuje interesy swoich klientów przed sądem. Odfrankowienie sprawia, że kwota kredytu ulega znaczącemu obniżeniu. Uczciwie naliczane koszty kredytu są adekwatne do kwoty kredytu wziętego przez klienta banku. Takie rozwiązanie sprawia, że kredyt przestaje stale rosnąć i staje się niezależny od kursów obcych walut i wahań na międzynarodowych rynkach.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala18/domains/duzarodzina.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here