numerologia

Numerologia to bardzo ciekawa dziedzina, która sprzyja wielu aspektom życia. Korzystanie z tego typu usług może być przydatne z wielu różnych powodów. Dlaczego warto zainteresować się numerologią? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w treści niniejszego poradnika.

Czym jest numerologia?

Numerologia to dziedzina badająca relację między liczbami i numerami, która umożliwia odkrycie i zrozumienie różnych aspektów odnoszących się do duchowości. Początki numerologii sięgają czasów przed naszą erą. W tamtym czasie nad wcześniej wspomnianą korelacją zastanawiał się Pitagoras, który wierzy w magiczne połączenie liczb i ludzkiej duszy.

Współcześnie rozumiane pojęcie numerologii wprowadziła L. Dow Balliett – XX-wieczna spirytystka znana na całym świecie. Z kolei wprowadzeniem metody numerologicznej zajęła się jej uczennica, dr Juno Jordan, która stworzyła pierwszą książkę o numerologii.

Cyfra numerologiczna – o co chodzi?

Według numerologii, każda cyfra jest w jakiś sposób powiązana z człowiekiem. Pierwszą, na którą warto zwrócić uwagę jest numer daty urodzenia. Przykładowo, jeśli dana osoba urodziła się 5 dnia miesiąca, jej numerem jest 5. Z kolei jeśli narodziny miały miejsce 18 dnia miesiąca, liczbę należy rozłożyć na dwie cyfry: 1 i 8, a następnie dodać je do siebie. Liczba powstała w wyniku równania jest szczęśliwą cyfrą konkretnej osoby.

Niejedna książka o numerologii, chociażby taka jak np. https://szkolanumerologii.pl/ksiazka-numerologia-prawda-zakleta-w-liczbach/ opisuje też inne cyfry związane z duchowością. Na uwagę zasługuje chociażby numer ścieżki życiowej czy ten związany z przeznaczeniem. W przypadku pierwszego aspektu mowa o opisie prawdziwej natury konkretnej osoby. Z kolei drugi aspekt determinuje głęboko skrywane chęci, pragnienia i cele, do których chce dążyć dany człowiek.

Numerologia to bardzo szeroka dziedzina, za pomocą której można dowiedzieć się bardzo wiele na swój temat. Właśnie dlatego, książka o numerologii będzie doskonałą inwestycją dla każdego, który interesuje się tajemnicami duchowości.

Co pomoże w nauce numerologii?

Chcąc dowiedzieć się więcej o numerologii, można skorzystać z wizyty u specjalisty albo samodzielnie pogłębiać swoją wiedzę. Doskonałym sposobem na to będzie zamówienie własnej książki o numerologii, w której znajdują się nie tylko przykłady zastosowania cyfr, ale też mnóstwo ciekawostek o tej wyjątkowej dziedzinie. Tego typu literaturę można znaleźć w sklepach zajmujących się sprzedażą artykułów spirytystycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here