Jak dawkować Tadalafil Maxigra

Tadalafil Maxigra to preparat medyczny przeznaczony dla mężczyzn, u których występują problemy z potencją. Warto więc zapoznać się z informacjami na temat dawkowania leku oraz, zachowania środków ostrożności podczas przyjmowania tadalafilu.

Dawkowanie Tadalafil Maxigra

Tadalafil Maxigra bez recepty to preparat dostępny w formie tabletek. Każda z nich jest łatwa do połknięcia. Zaleca się zażycie jednej tabletki na pół godziny przed spodziewaną aktywnością seksualną. Lek można stosować jeden raz w tygodniu (tym bardziej że skutki zażycia tabletki utrzymywać się mogą do 36 godzin). Jeżeli ktoś planuje przyjmowanie leku częściej, powinien skonsultować się z lekarzem. W szczególności, jeżeli występują choroby przewlekłe.

Co można znaleźć w składzie Tadalafil Maxigra?

Warto przyjrzeć się składnikom znajdującym się w tym leku, tym bardziej że wśród przeciwwskazań znaleźć można nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Głównym składnikiem jest substancja czynna tadalafil (tadalafilum) 10 mg. Do tego zalicza się również substancje pomocnicze, w tym chociażby:

  • otoczka tabletki: tytanu dwutlenek (E 171), talk, makrogol 3350, alkohol poliwinylowy, żelaza tlenek żółty (E 172), żelaza tlenek czerwony (E 172);
  • rdzeń tabletki: laktoza jednowodna, poloksamer typ 188, kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, powidon K 30, sodu laurylosiarczan, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Środki ostrożności podczas zażywania tabletek Tadalafil

Należy zawsze zadbać o zachowanie odpowiednich środków ostrożności. W szczególności, jeżeli pacjent wykazuje nadwrażliwość na składniki. Może bowiem dojść do wystąpienia skórnych reakcji alergicznych. Osoba, która przyjmuje inne leki, powinna skonsultować się z lekarzem. Tadalafil może wchodzić w reakcje niebezpieczne dla zdrowia pacjenta z innymi przyjmowanymi przez niego lekami.

Zażywanie leku Tadalafil Maxigra może powodować wystąpienie takich zjawisk, jak zaburzenia widzenia, zawroty głowy. Jeżeli ktoś ma do czynienia z tego rodzaju reakcjami, powinien pamiętać o tym, że nie powinien decydować się wtedy na prowadzenie pojazdów mechanicznych.

Tadalafil Maxigra – objawy niepożądane

Zbyt duża dawka Tadalafilu może powodować różne objawy niepożądane. Ich intensywność uzależniona jest od tego, z jaką dawką ponad normę ma się do czynienia. Objawy niepożądane występują również u pacjentów, których poziom kondycji zdrowia nie jest najlepszy. Wśród takich objawów można wymienić: utratę wzroku, problemy ze strony układu sercowo-naczyniowego, nagłe skoki ciśnienia. Im będą one mocniejsze, tym szybciej należy udać się do lekarza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here