Doskonały prezent dla fana i fanki księżniczek

0
543

Bajka Disneya, „Kraina Lodu”, od wielu lat wciąż jest najpopularniejszą produkcją studia. Ciężko się dziwić, w końcu przedstawiona w niej historia chwyta za serce i pociąga swoją innowacyjnością. Dla każdego fana i każdej fanki tej filmowej produkcji idealnym prezentem będą figurki kraina lodu. Ulubione postacie naszych dzieci doskonale sprawdzą się na półce każdego małego kolekcjonera, ale także pociech uwielbiających odgrywać swoje ulubione sceny ze znajomymi. Figurki możemy znaleźć w pojedynczych zestawach, ale także w kompletach i z domkami inspirowanymi bajką.

Bohaterowie Krainy Lodu do zabrania wszędzie ze sobą

Figurki Kraina Lodu są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nasze dziecko będzie mogło zawsze mieć je przy sobie. Nieważne, czy wybiera się do szkoły, czy czeka nas wyjazd na wakacje, możemy spakować je do pudełka albo zabrać je w kieszeni. Są małe, ale bardzo starannie wykonane, dzięki czemu nie ma możliwości, że połamią się, jeśli spadną na podłogę albo jakiś element będzie źle wycięty i stanie się zagrożeniem dla naszej pociechy. Dzięki ich kolorom nie zgubią się w trawie, co oznacza, że możemy bawić się nimi wszędzie, nawet na swoim podwórku albo w parku. Podręczny zestaw z walizką umożliwi nam nawet zabranie ze sobą kilku figurek krainy lodu, dzięki czemu możliwości zabawy będą nieodgraniczone. Niestety pojedyncze zestawy nie są wyposażone w pojemnik, do który możemy schować figurki po zabawie, ale spokojnie możemy je trzymać z lalkami albo klockami bez obaw o ich uszkodzenie czy zarysowania.

Dostępne zestawy i ich komponowanie

Dzięki sporej różnorodności nasze dziecko może dowolnie modyfikować ilość zabawek, którymi obecnie się bawi lub z którymi podróżuje. Figurki kraina lodu są sprzedawane w większości oddzielnie, po jednym bohaterze w pudełku, ale do każdego z nich są dołączone akcesoria kojarzone przez wszystkich z filmu. To duży plus, ponieważ nie ma możliwości zakupu zestawu, w którymś jakiś element by się powtarzał i duplikował już posiadane przez nasze dziecko figurki. Możemy też zdecydować się na większy zestaw, w którego skład wchodzi figurka Anny albo Elsy i walizka z wyposażeniem przypominającym miejsca znane z bajki. Możemy przechowywać w niej posiadane przez nasze pociechy postacie. Figurka kraina lodu będzie więc doskonałym prezentem dla dzieci, które chcą mieć swoją ulubioną księżniczkę wśród swoich lalek, jak i takich, które lubią zbierać całe kolekcje i samodzielnie odtwarzać sceny z filmu. Zabawki rozwijają kreatywność i pozwalają naszym maluchom jeszcze raz zanurzyć się we wspaniały, zimowy świat bajki Disneya.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here