Domki w Dziwnówku

0
529

Polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego znane jest z kilku kurortów, które corocznie oblegane są przez tysiące turystów. To zarówno mniejsze, jak i większe miejscowości. Łączy je kompletne przeładowanie w szczycie sezonu wakacyjnego. Spontaniczne poszukiwanie godnego polecenia miejsca na nocleg jest praktycznie niemożliwe. Urlopowicze, którzy na wakacje udają się, aby przede wszystkim odpocząć od zgiełku, muszą szukać takich perełek na mapie Pomorza jak Dziwnówek.

Małe i piękne

Dziwnówek to mała, nadmorska miejscowość, położona w województwie zachodniopomorskim. Mimo coraz większego zainteresowania tą wsią, wciąż liczba turystów nie przeraża osób szukających wyciszenia. Mimo że wzdłuż letniego kąpieliska w środku sezonu może być nieco ciasno, lecz wychodząc kawałek dalej, po krótkim spacerze plażą można się znaleźć zupełnie samemu w towarzystwie jedynie morskich fal. Element prywatności to nie jedyna zaleta tego miejsca. Dziwnówek jest przede wszystkim urokliwą miejscowością. Główna ulica prowadząca na plażę jest zmodernizowana oraz bardzo zadbana. Spacer nią to przyjemność sama w sobie. Dodatkowo nie zapomniano o innych wejściach i każda z bocznych uliczek dorównuje standardowi tej głównej. Krótko mówiąc, jest ładnie i czysto.

Oaza spokoju

Dziwnówek jest tak małą miejscowością, że tak naprawdę z każdej strony jest blisko do plaży, dlatego wybierając nocleg wystarczy zdecydować, jaka jego forma najbardziej odpowiada indywidualnym preferencjom. Atrakcyjną bazą jest z pewnością wakacyjna wioska, z którą można się bliżej zapoznać pod adresem https://www.summerland.pl/. Są to domki letniskowe położone obok siebie, co sprawia wrażenie małego osiedla. Jako że to nowe obiekty są w fantastycznym stanie, do tego gwarantują o wiele większy poziom prywatności, swobody i przestrzeni niż hotelowe pokoje. Sprzyja to pełnemu wypoczynkowi zarówno wewnątrz domków, jak i w ich otoczeniu, gdzie można zachwycać się posadzoną roślinnością. To doskonała propozycja dla tych, którzy potrzebują ciszy i spokoju, aby uznać urlop za udany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here